میدان میوه و تره بار

سروش-رفاه-پارسیان-7

مزیت ها و موقعیت مکانی میدان جدید میوه و تره بار
و پایانه صادراتی مجموعه سروش رفاه پارسیان

این مجموعه در زمینی به مساحت 20 هکتار در موقعیت بسیار مناسب و دسترسی های منحصر به فردی از لحاظ سازگاری و همجواری با مراکز مرتبط با توزیع و صادرات و لجستیک منطقه موجود انتخاب شده است که در عملکرد پایانه صادراتی زنجان نقش مطلوبی دارد.

از سمت شمال، مجاور اتوبان زنجان تهران به عنوان شاهراه ترانزیت کالا و مسافر کشور در مسیر غرب به شرق کشور می باشد.

از سمت جنوب، مجاور جاده قدیم ترانزیت زنجان تهران در دسترس بخش عمده کشاورزان و تولیدکنندگان قرار گرفته است.

از سمت غرب، مجاور کارخانه ایران ترانسفو با بلوار 35 متری احداث شده رابط بین اتوبان و جاده قدیم است.

از سمت شرق، وجود پایانه حمل و نقل کالا و مجتمع حمل و نقل بین المللی و ترمینال کانتینری، گمرک زنجان و انبارهای عمومی استان در شعاع ۵۰۰ متری مجموعه بعنوان بخش لجستیک در کنار مجتمع می باشد.

عبور راه آهن با فاصله ۱۰۰۰ متری در جنوب مرکز

مجاورت با مرکز پشتیبانی میادین میوه و تره بار و فرآورده‌های کشاورزی استان بویژه میدان بزرگ میوه و تره بار جدید زنجان

نزدیکی به شهر با فاصله 3 کیلومتری و سهولت دسترسی به تمامی امکانات زیرساختی مورد نیاز شهری در مجتمع

قرارگیری این مجموعه در شهر و استان زنجان که در شعاع ۴۰۰ کیلومتری خود تقریباً نیمی از تولید ناخالص ملی و جمعیت کشور را تأمین و پوشش می دهد.

بستر تأمین مناسب امر صادرات در کنار میدان جدید میوه و تره بار زنجان

غرفه های میدان جدید در کجا واقع شده اند؟

 

مجموعه میدان میوه و تره بار، با داشتن فضاهای متنوع و وسیع، امکان دسترسی بدون ترافیک به غرفه‌های موجود را فراهم می‌کنند لذا میدان میوه و تره بار جدید در 6 سوله 96 حجره، در مساحت تقریبی 90.000 متر مربع در پلاک های جنوبی احداث و درحال بهره‌برداری می‌باشد که مالکیت میدان جدید بطور رایگان به شهرداری زنجان منتقل شده است.

امکانات ویژه حجره‌ها دارای دو اتاق مدیریت و خوابگاه، سرویس بهداشتی، حمام، نمازخانه و امکانات زیر ساختی از جمله فیبر نوری می باشد.

 

خدمات رفاهی مجموعه

احداث مجتمع خدمات رفاهی بخاطر ممتاز بودن موقیعت استراتژیک و ژئوپلیتیک مجموعه در کنار اتوبان زنجان- تهران بعنوان شاهراه ترانزیت کشور، شامل پمپ بنزین، رستوران، سرویس بهداشتی و فروشگاه های متعدد و سالن اجتماعات بوده که امکان استفاده همزمان از کل مجموعه را برای متقاضیان فراهم نموده است.

مرکز دپو و عرضه ماهی و انواع آبزیان مجموعه

مرکز دپو و عرضه مستقیم محصولات شیلاتی (دریایی ، پرورشی)، رستوران دریایی و سایر امکانات خدماتی مربوط به  sea foodدر داخل پایانه صادراتی استان واقع شده است .استخر دپو آبزیان (سرد آبی و گرم آبی) با امکانات بروز و مجهز در کنار سایر زیر ساخت ها، تکمیل کننده زنجیره ارزش آبزیان در شمالغرب کشور با سوله فرآوری آبزیان، خدماتی، دو دستگاه باسکول ثابت 60 تنی، دفاتر بازرگانی و …. ازجمله ی دیگر امکانات پایانه صادراتی استان زنجان می باشد.